kelímek 470ml SEA s víčkem a brčkem PH
Kód: MA-327006
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kelímek 470 ml, SEA, s víčkem a brčkem, PH. objem: 470 ml materiál: plast Plastový kelímek s víčkem a brčkem s dekorem SEA udělá radost každému dítěti. Víčko s brčkem pomůže zabránit vylití nápoje. Výhodou plastového nádobí je dobrá omyvatelnost, která zaručí maximální pohodlí při úklidu. Není vhodné do mikrovlnné trouby, ani do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022486030 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,96 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
