kelímek s pítkem 0,4l, s manžetou, PH EKOLINE COFFEE
Kód: MA-259822
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kelímek s pítkem 0,4 l, s manžetou, PH EKOLINE COFFEE. objem: 0,4 l materiál: plast, silikon potisk: COFEE Plastový kelímek s víčkem a pítkem, vhodný na servírování kávy. Silikonová manžeta zabraňuje popálení od horkého nápoje, kelímek je znovu použitelný.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8590394062903 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,086 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 400 ml |
| Objem přepravní: | 1,215 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 15 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
