klepač na koberce 77cm proutěný lakovaný
Kód: MA-331048
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměr: 77 cm materiál: proutí, lakovaný Klepač na koberce je praktický pomocník do vaší domácnosti, na chatu či chalupu. Je vyrobený z lakovaného proutí a snadno s ním vyklepete koberce nebo rohožky. Klepač je vyráběn ručně, vzhled se může lišit.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bytové doplňky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591531372404 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 60 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 3,6 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | smetáky a kartáče |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
