kleště 25cm dřev.
Kód: MA-253041
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 25 cm materiál: dřevo Dřevěné lepené kleště jsou velmi šikovný pomocník nejen při grilování masa či zeleniny, ale také třeba upravování pokrmů na pánvi.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8595054865016 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,026 kg |
| Objem přepravní: | 0,3 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Typ nástroje: | kleště |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
