kleště na otevírání víček TWIST PH mix barev
Kód: MA-245200
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kleště na otevírání víček TWIST PH mix barev. materiál: plast mix barev: červená, granit Plastové kleště, díky kterým bude zavírání nebo otevírání závitových víček snazší.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8595096911955 |
| Hloubka přepravní: | 2,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,7 kg |
| Objem přepravní: | 0,4625 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 18,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
