kleště na špagety FESTA 20cm
Kód: MA-287402
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kleště na špagety FESTA 20 cm. délka: 20 cn materiál: nerez Kleštičky na špagety FESTA jsou praktickým pomocníkem do každé kuchyně. Kleštičky jsou vyrobeny z nerezové oceli, která se snadno udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022267776 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,065 kg |
| Objem přepravní: | 0,486 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
