kleště ploché 21,5x5x1,5cm dřev.
Kód: MA-267628
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kleště ploché 21,5 x 5 x 1,5 cm, dřevěné. rozměry: 21,5 x 5 x 1,5 cm materiál: dřevo Dřevěné kleště vhodné pro grilování, smažení a spoustu dalších prací v kuchyni i jinde.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8590419108234 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,022 kg |
| Objem přepravní: | 0,16125 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21,5 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
