kleště servírovací plocha+plocha 23cm nerez
Kód: MA-243443
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
- celonerezové - délka 23 cm Slouží k obracení , servírování pokrmů či zákusků, pečiva nebo koláčů. Zakončení kleští plocha + plocha - vhodné pro uchopení křehčích pokrmůDoplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8594014110739 |
| Hloubka přepravní: | 3,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,57575 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Typ nástroje: | kleště |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
