kleště široké kuchyňské dřev.
Kód: MA-330155
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kleště široké dřevěné. rozměry: 30 x 4,5 cm materiál: bukové dřevo Dřevěné kleště nepostradatelné pro grilování, smažení a spoustu dalších prací v kuchyni i jinde.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594026577407 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,048 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,9765 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 4,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
