klickbox 18x13x7cm PH mix barev
Kód: MA-259255
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Klickbox 18 x 13 x 7 cm, PH mix barev. rozměry: 18 x 13 x 7 cm materiál: plast mix barev: transparentní, žlutá, oranžová, červená, růžová, zelená, světle modrá, tmavě modrá Boxy s klick uzávěry jsou šikovným doplňkem pro každou domácnost. Jsou vhodné pro skladování čerstvých i zmražených potravin. Díky klick uzávěru se, na rozdíl od běžných boxů, nikdy samy neotevřou a skladované potraviny vydrží déle čerstvé a neztrácejí svoje aroma. Jejich využití je opravdu široké, jsou vhodné na potraviny, koření, kávu, krmivo pro zvířata apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590394059002 |
| Hloubka přepravní: | 12,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,097 kg |
| Objem přepravní: | 1,575 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
