klika ke šlehači 1,0l v.16cm PH
Kód: MA-256071
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry: objem šlehače: 1 l, v.:16 cm materiál: plast Pokud ztratíte, ulomíte nebo uděláte cokoliv s touto klikou ke šlehači, nabízíme pro vás řešení v podobě náhradního dílu. Náhradní klička k ručnímu šlehači 1 l má šroubovací závit, takže připevnění je snadnéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehače, mixéry, odstředivky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8590474935103 |
| Hloubka přepravní: | 2,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem nádoby: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,1125 dm3 |
| Příkon: | W |
| Šířka přepravní: | 7,5 cm |
| Typ mixéru: | ruční |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
