klip na sáčky 7,6cm PH mix barev (4ks)
Kód: MA-581426
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 7,6 cm materiál: plast mix barev 5 ks Klip na pevné uzavření sáčků a potraviny v nich pak neosychají, nepřebírají pachy a chutě z jiných uložených potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skladování, přenášení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8006383042950 |
| Hloubka přepravní: | 24,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 0,23715 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9,3 cm |
| Typ: | organizace v kuchyni |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
