klip na sáčky 12,5cm PH mix barev (4ks) CULINARIA
Kód: MA-327134
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada klipsů CULINARIA je vhodná na uzavření sáčků, aby se do potravin nedostal prach ani jiné nečistoty. Balení obsahuje 4 ks v zelené nebo červené barvě o velikosti 12,5 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skladování, přenášení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022450574 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,029 kg |
| Objem přepravní: | 0,192 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
