klip na sáčky AKCENT nerez (2ks)
Kód: MA-327196
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada nerezových klipsů AKCENT 2 ks, jsou vynikajícím pomocníkem k snadnému a opakovanému zavírání sáčků a různých obalů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skladování, přenášení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022528228 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,075 kg |
| Objem přepravní: | 0,693 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
