klip na sáčky s nerez pružinou 6,5x2x3cm PH mix barev (6ks)
Kód: MA-387028
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Klip na sáčky s nerez pružinou 6,5 x 2 x 3 cm, PH mix barev (6 ks). rozměry: 6,5 x 2 x 3 cm materiál: plast, nerez pružina mix barev: žlutá, červená, růžová, fialová, modrá, zelená balení: 6 ks Sada barevných plastových klipů s nerez pružinou, na uzavírání sáčků v domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skladování, přenášení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8719987094101 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,57 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 19 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
