klip na sáčky sada 15díl.(6.5,8.5,12.5cm) PH mix barev CULINARIA
Kód: MA-287736
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Klip na sáčky sada 15díl. (6.5, 8.5, 12.5 cm) PH, mix barev, CULINARIA. sada obsahuje: 6 x klip 6,5 cm 6 x klip 8,5 cm 3 x klip 12,5 cm materiál: plast mix barev, červená, zelená Sada klipsů CULINARIA je vhodná na uzavření sáčků, aby se do potravin nedostal prach ani jiné nečistoty.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skladování, přenášení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022450567 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,66 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
