klip s přísavkou, na papír, mix barev (5ks) ACASSA
Kód: MA-287403
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Klip s přísavkou, na papír, mix barev (5 ks) ACASSA. balení: 5 ks mix barev: žlutá, oranžová, růžová, modrá, zelená Sada plastových klipsů na papír, s přísavkou. Klipsy jsou vyrobeny z plastu v mixu barev a jsou určeny k přichycení papíru s poznámkami, vzkazy apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skladování, přenášení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022402498 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 1,14 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
