klobouček MY PARTY papírový (6ks)
Kód: MA-287609
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Klobouček MY PARTY papírový (6 ks). výška: 16 cm materiál: papír mix barev balení: 6 ks Papírové párty kloboučky MY PARTY jsou vhodné na narozeninové, jmeninové, silvestrovské a karnevalové oslavy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022397770 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 2,7 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
