kolečko krájecí pr. 6,5x21,5cm NATURAL nerez/PP
Kód: MA-369865
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kolečko krájecí pr. 6,5 x 21,5 cm, NATURAL, nerez / PP. průměr: 6,5 cm délka: 21,5 cm materiál: nerez, polypropylen Krájecí kolečko NATURAL je skvělým pomocníkem pro snadné krájení pizzy a těsta. Kolečko je opatřeno praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje a lze mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní NATURAL splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků. Kolečko je vyrobeno z nerezové oceli a držadlo je z polypropylenu a pšeničných otrub.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022579190 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,075 kg |
| Objem přepravní: | 0,455 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
