kolečko krájecí pr. 6x19cm nerez rukojeť dřev.
Kód: MA-243029
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kolečko krájecí pr. 6 x 19 cm, nerez, rukojeť dřev. průměr: 6 cm délka: 19 cm materiál: nerez, dřevo Kráječ na pizzu Vám pomůže snadno nakrájet pizzu či koláč na jednotlivé dílky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594014110555 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | mlýnky, struhadla, kráječe |
| Materiál: | nerez |
| Mlýnky, struhadla, kráječe: | kráječ |
| Objem přepravní: | 0,495 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | kráječ na pizzu |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 27,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
