kolečko krájecí pr. 6x20,5cm AZORA nerez
Kód: MA-326170
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kolečko krájecí pr. 6 x 20,5 cm, AZORA, nerez. průměr: 6 cm délka: 20,5 cm materiál: nerez Krájecí kolečko AZORA je skvělým pomocníkem pro snadné krájení pizzy a těsta. Kolečko je opatřeno praktickým očkem pro možnost zavěšení. Snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní GASTEX splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8590419044396 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 0,24 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
