kolečko krájecí pr. 8x19,8cm nerez/PH
Kód: MA-387047
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kolečko krájecí pr. 8 x 19,8 cm, nerez / PH. průměr: 8 cm délka: 19,8 cm materiál: nerez, plast Krájecí kolečko Vám pomůže snadno nakrájet pizzu či koláč na jednotlivé dílky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8720573564106 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,086 kg |
| Objem přepravní: | 0,288 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 1,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 24 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
