kolíčky na prádlo dřevěné (24ks).
Kód: MA-267468
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kolíčky na prádlo dřevěné (24 ks). balení: 24 ks Sada 24 ks dřevěných kolíčků na prádlo ECONOMY je určená k bezpečnému zavěšení prádla na šnůřu. Sada kolíčků je určená pro vnitřní i venkovní použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šňůry a kolíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022415306 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,124 kg |
| Objem přepravní: | 0,21 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
