kolíčky na prádlo dřevěné (48ks)
Kód: MA-240101
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kolíčky na prádlo dřevěné (48 ks) materiál: dřevo balení: 48 ks Klasické dřevěné kolíčky, které nesmí chybět v žádné domácnosti. Kolíčky z opracovaného dřeva mají spoustu druhů využití. Je možné je použít běžným způsobem pro uchycení prádla na prádelní šňůře nebo sušáku nebo případně využít v domácnosti k uzavření různách sáčků, zavěšení fotek apod. Balení obsahuje 48 kusů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šňůry a kolíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594974017000 |
| Celková délka šňůry: | 0 m |
| Délka ramene sušáku: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 15,5 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Materiál: | dřevo |
| Objem přepravní: | 0,58125 dm3 |
| Průměr sušáku: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 7,5 cm |
| Šířka sušáku: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
