kolíčky na prádlo H92 PH mix barev (20ks)
Kód: MA-225111
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kolíčky na prádlo H92 PH mix barev (20 ks). materiál: plast mix barev: bílá, žlutá, oranžová, červená, fialová, lila, zelená, modrá, šedá, růžová, bílý granit balení: 20 ks Klasické plastové kolíčky k přichycení prádla na šňůru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šňůry a kolíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8590221341003 |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Objem přepravní: | 13,468 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
