kolíčky na prádlo PH mix barev (12ks) EXCLUSIVE
Kód: MA-266285
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kolíčky na prádlo PH mix barev (12 ks) EXCLUSIVE. materiál: plast mix barev: balení: 12 ks Sada 12 ks plastových kolíčků na prádlo EXCLUSIVE je určená k bezpečnému zavěšení prádla na šnůřu. Sada kolíčků je určená pro vnitřní i venkovní použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šňůry a kolíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022415245 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,105 kg |
| Objem přepravní: | 0,567 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
