kolíčky na prádlo PH mix barev (20ks) ECONOMY
Kód: MA-266284
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kolíčky na prádlo PH mix barev (20 ks) ECONOMY. materiál: plast mix barev: balení: 20 ks Sada 20 ks plastových kolíčků na prádlo ECONOMY je určená k bezpečnému zavěšení prádla na šnůřu. Sada kolíčků je určená pro vnitřní i venkovní použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šňůry a kolíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022415252 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,067 kg |
| Objem přepravní: | 0,252 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
