kolíčky na prádlo PH mix barev (30ks) v košíčku PH
Kód: MA-280434
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kolíčky na prádlo PH mix barev (30 ks) v oválném košíčku PH. oválný plastový košíček počet kolíčků: 30 ks materál: plast Klasické plastové kolíčky k přichycení prádla na šňůru, v praktickém košíčku se závěsem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šňůry a kolíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590786228726 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,18 kg |
| Objem přepravní: | 3,6 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
