kolíčky na prádlo PH mix barev (30ks) v košíčku pr.18cm PH
Kód: MA-267472
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kolíčky na prádlo PH mix barev (30 ks), v košíčku pr. 18 cm, PH. kolíčky materiál: plast mix barev: fialová, antracitová balení: 30 ks košíček průměr: 18 cm materiál: plast barva: antracit Košíček s kolíčky BRILANZ je možné zavěsit na šnůru na prádlo pro lepší manipulaci při věšení prádla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šňůry a kolíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8591022500583 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,295 kg |
| Objem přepravní: | 3,61 dm3 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
