kolíčky na prádlo PH mix barev (36ks) ECONOMY
Kód: MA-267470
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kolíčky na prádlo PH mix barev (36 ks) ECONOMY. materiál: plast mix barev: žlutá, červená, modrá, zelená balení: 36 ks Sada 36 ks plastových kolíčků na prádlo ECONOMY je určená k bezpečnému zavěšení prádla na šnůřu. Sada kolíčků je určená pro vnitřní i venkovní použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šňůry a kolíčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8591022415276 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,162 kg |
| Objem přepravní: | 0,18 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
