kolona filtrační
Kód: MA-330388
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Filtrační kolona. Filtrační kolona se používá k harmonizaci (korigování) chuti a vůně pitné vody a lihovin. Aktivní uhlí je základní složkou absorpce, díky které jsme schopni odstranit chuť a aroma nepříznivé pro destiláty.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 5904816916911 |
| Hloubka přepravní: | 10,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,253 kg |
| Objem přepravní: | 5,25 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 50 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
