koncovka mopu EASY PROFI, MAGIC, SPIN
Kód: MA-783041
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: mikrovlákno barva: bílá vhodná pro modely EASY PROFI, MAGIC a SPIN Náhradní koncovka mopu se perfektně hodí, pokud máte stávající koncovku již opotřebovanou a nechcete proto kupovat celý nový mop.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Návleky na mopy a stěrky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8590419783264 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1306 kg |
| Na podlahu: | Ano |
| Náhrada: | Ano |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 2,75 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
