koncovka mopu pásky 110g závit hrubý
Kód: MA-267428
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koncovka mopu pásky 110 g, závit hrubý. bílé pásky stříbrný plast hrubý závit Mop ekologický 110 g / m2, je vhodný k mokrému čištění podlahy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Návleky na mopy a stěrky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8591022420782 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,114 kg |
| Objem přepravní: | 22 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 110 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
