koncovka mopu pásky velké HN, závit jemný
Kód: MA-379211
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koncovka mopu pásky velké HN, závit jemný. Koncovka mopu s jemným závitem v hnědé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Návleky na mopy a stěrky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8010303188024 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Náhrada: | Ano |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 12,76 dm3 |
| Příslušenství: | ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Typ příslušenství: | náhrady k mopům |
| Výška přepravní: | 55 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
