koncovka mopu provázky BA 160g závit hrubý
Kód: MA-267430
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koncovka mopu provázky BA, 160 g, závit hrubý. materiál: bavlna bílé provázky stříbrný plast hrubý závit Mop bavlna 160 g / m2, vhodný k mokrému čištění podlahy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Návleky na mopy a stěrky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022420744 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 0,5 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
