koncovka mopu provázky BA 200g závit hrubý
Kód: MA-379954
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koncovka mopu provázky BA, 200 g, závit hrubý. materiál: bavlna hmotnost: 200 g hrubý závit barva: šedá Náhradní bavlněný mop o hmotnosti 200 g, pro domácnost, s hrubým závitem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Návleky na mopy a stěrky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8010303188055 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem přepravní: | 3,2 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
