koncovka mopu provázky BA 200g závit jemný
Kód: MA-379202
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koncovka mopu provázky 200 g, závit jemný. Koncovka mopu značky Spokar s jemným závitem je tvořena provázky z bavlny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Návleky na mopy a stěrky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8593534420250 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem přepravní: | 0,96 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
