koncovka mopu provázky BA 300g závit hrubý
Kód: MA-280116
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koncovka mopu provázky BA, 300 g, závit hrubý. materiál: bavlna hmotnost: 300 g hrubý závit Náhradní bavlněný mop o hmotnosti 300 g, pro domácnost, s hrubým závitem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Návleky na mopy a stěrky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590786226579 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 3,64 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 45,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
