koncovka mopu provázky mikrovlákno 165g závit hrubý
Kód: MA-280419
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koncovka mopu, provázky, mikrovlákno, 165 g, závit hrubý. materiál: mikrovlákno hmotnost: 165 g hrubý závit Náhradní mop provázkový z mikrovlákna, maximální savost, o hmotnosti 165 g, s hrubým závitem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Návleky na mopy a stěrky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8590786226562 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,165 kg |
| Objem přepravní: | 1,323 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
