koncovka mopu viskóza MO/BÍ 160g závit hrubý
Kód: MA-267432
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koncovka mopu viskóza MO / BÍ, 160 g, závit hrubý. materiál: viskóza modro - bílé pásky stříbrný plast hrubý závit Mop viskóza 160 g / m2, vhodný k mokrému čištění podlahy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Návleky na mopy a stěrky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022420768 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,095 kg |
| Objem přepravní: | 1,008 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
