konfety PÁRTY 1,5x2,5cm/14g BÍ,ZLA
Kód: MA-387126
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konfety PÁRTY 1,5 x 2,5 cm / 14 g, BÍ / ZLA. rozměry: 1,5 x 2,5 cm hmotnost: 14 g mix barev: bílá, zlatá Párty konfety, v bílé a zlaté barvě, jsou vhodné peo jakoukoliv párty či oslavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8720573568609 |
| Hloubka přepravní: | 10,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,015 kg |
| Objem přepravní: | 0,063 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 0,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
