konfety vystřelovací, tuba 20cm (2ks) MY PARTY
Kód: MA-267576
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konfety vystřelovací, tuba 20 cm (2 ks), MY PARTY. balení: 2 ks Konfety vystřelovací v tubě MY PARTY. Konfetový kanón obsahuje různobarevné papírky. Vhodné na narozeninové, jmeninové, silvestrovské a karnevalové oslavy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8591022600955 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,15 kg |
| Objem přepravní: | 1,155 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
