konfety vystřelovací, tuba 40cm MY PARTY
Kód: MA-267577
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konfety vystřelovací, tuba 40 cm, MY PARTY. Konfety vystřelovací v tubě MY PARTY. Konfetový kanón obsahuje různobarevné papírky. Vhodné na narozeninové, jmeninové, silvestrovské a karnevalové oslavy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8591022600924 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,16 kg |
| Objem přepravní: | 1 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
