konvice 0,9l PALAS keramická HN
Kód: MA-267596
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice 0,9 l, PALAS, keramická HN. objem: 0,9 l materiál: keramika barva: hnědá Konvici lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 8591022595381 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,715 kg |
| Objem přepravní: | 5,2 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
