konvice 1,13l DIAMOND keramická
Kód: MA-370084
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice 1,13 l, DIAMOND, keramika. objem: 1,13 l materiál: keramika barva: bílá Konvice DIAMOND 1130 ml v barvě bílé se zdobným reliéfem, vyrobená z keramiky. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8591022594926 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,6 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 5,25 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
