konvice 1,2l BONNET keramická BÍ s nerez sítkem
Kód: MA-369788
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvička 1200 ml s víčkem a sítkem BONNET, bílá glazura, materiál - keramika, víčko i sítko nerez. Nerezové sítko na louhování čaje se dá snadno vyjmout, konvici lze použít i na kávu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 8591022322772 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,78 kg |
| Objem přepravní: | 4,704 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
