konvice 1,4l TIGA nerez, indukce
Kód: MA-369160
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice TIGA 1,4 l na vaření vody je nedílnou součástí každé domácnosti. objem: 1,4 l materiál: nerez ocel 201 síla materiálu: 0,33 mm materiál dno: nerez 18/0 materiál držadlo: bakelit černý Konvice je vhodná na všechny typy sporáků včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8591022387566 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,44 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem: | 1,4 l |
| Objem přepravní: | 5,78 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Typ nádoby: | varná konvice |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
