konvice 1,7l FLAVIO NEW nerez, indukce
Kód: MA-369366
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice 1,7 l, FLAVIO NEW, nerez, indukce. objem: 1,7 l dolní průměr: 18 cm výška: 21 cm materiál: nerezová ocel 201 tloušťka stěny: 0,33 mm sklopné plastové držadlo Konvice nerezová FLAVIO NEW, na vaření vody, je nedílnou součástí každé domácnosti. Konvice je opatřena zvukovou signalizací varu vody - zabudovaná píšťalka ohlásí dosažení bodu varu. Konvici lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8591022383247 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,456 kg |
| Objem přepravní: | 5,985 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 17,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
