konvice 2,7l ADVANTAGE nerez
Kód: MA-327021
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice 2,7 l, ADVANTAGE, nerez. objem: 2,7 l materiál: nerez Konvice nerezová ADVANTAGE na vaření vody, je nedílnou součástí každé domácnosti. Je vyrobena z nerezové oceli 201. Balení obsahuje černou i červenou rukojeť. Konvice je opatřena zvukovou signalizací varu vody - zabudovaná píšťalka ohlásí dosažení bodu varu. Konvici lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8591022490501 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,95 kg |
| Objem přepravní: | 13,225 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
