konvice 2l BRAGA nerez
Kód: MA-266131
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice 2 l, BRAGA, nerez. objem: 2 l dolní průměr: 18 cm výška: 21 cm materiál: nerez tloušťka stěny: 0,33 mm materiál držadel: plast Nerezová konvice BRAGA na vaření vody je nedílnou součástí každé domácnosti. Konvice je opatřena zvukovou signalizací varu vody - zabudovaná píšťalka ohlásí dosažení bodu varu. Konvici lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 8591022383261 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,494 kg |
| Objem přepravní: | 5,508 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
